Producenci
Krajalnica MPM MKR-05 biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały Stal nierdzewna |
| Regulacja prędkości | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Średnica tarczy | 17 cm |
| Rodzaj krajalnicy | Prąd elektryczny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 150 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące