Producenci
Krajalnica SMAPP Grafit 493.5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tacka | Tak |
| Rodzaj krajalnicy | Prąd elektryczny |
| Minimalna grubość plastra | 1 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Maksymalna grubość plastra | 15 mm |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Moc | |
| Regulacja prędkości | Nie |
| Moc | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Długość produktu | 370 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie przed możliwością skaleczenia podczas użytkowania. Ostrzeżenie, aby trzymać urządzenie z dala od dzieci. Ostrzeżenie o konieczności odłączenia urządzenia od prądu przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące