Producenci
Krajalnica elektryczna Esperanza Prosciutto EKM017W (150W; kolor biały) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna grubość plastra | 1,5 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Rodzaj krajalnicy | Prąd elektryczny |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Średnica tarczy | 17 cm |
| Minimalna grubość plastra | 0 mm |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Moc | 150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
Gwarancja 24 miesiące