Producenci
Krüger&Matz Monitor Słuchawki Przewodowa Opaska na głowę Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Łączność radiowa | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 25000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Maksymalna moc wejścia | 1200 mW |
| Czułość słuchawek | 94 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Cechy dostawcy | |
| Materiały | Plastik |
Gwarancja 24 miesiące