Producenci
Kruger&Matz P3 Słuchawki z mikrofonem do komputera (USB)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 172 g |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 2,6 m |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wielokierunkowa |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 106 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Cechy dostawcy | |
| Materiały | ABS |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące