Producenci
Krzesło toaletowe składane 3w1 (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pojemność pojemnika | 5 l |
| Kolor produktu | Szary Niebieski |
| Pojemnik | Tak |
| Materiały | Polietylen Stal |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 740 mm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość produktu | 550 mm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość produktu | 510 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj na śliskiej powierzchni bez odpowiedniego zabezpieczenia. Upewnij się, że krzesło jest stabilne przed użyciem. Regularnie sprawdzaj stan krzesła pod kątem uszkodzeń i zużycia. |
Gwarancja 24 miesiące