Producenci
Kubek termiczny CamelBak Forge Flow SST Vacuum Insulated, 350ml, Navy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol S (BPS) Bisfenol A (BPA) Bisphenol F (BPF) |
| Cechy | |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Czas utrzymania chłodzenia | 10 h |
| Podtrzymywanie gorąca | 5 godzin |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Typ produktu | Kubek termiczny |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Pojemność | 350 ml |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Waga produktu | 299 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące