Producenci
Kubek termiczny Kambukka Olympus 300ml, Pink Kiss
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Czas utrzymania chłodzenia | 11 h |
| Podtrzymywanie gorąca | 6 godzin |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Typ produktu | Kubek termiczny |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (bez pokrywy) | 11,6 cm |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica | 7,1 cm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Waga produktu | 344 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachować ostrożność przy nalewaniu wrzątku, może powodować oparzenia. Nie stosować do gorących, wybuchowych lub trujących płynów. Produkt nie jest przeznaczony do przechowywania substancji niebezpiecznych ani chemikaliów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące