Producenci
Kubek termiczny MAESTRO MR-1643-30C (0,3l)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Styl | Casual |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 12 h |
| Pokrywka chroniąca przed brzydkim zapachem | Tak |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Zaczep | Nie |
| Czas utrzymania chłodzenia | 24 h |
| Bezzapachowy | Tak |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj otwarcia | Przycisk open-close |
| Główny kolor produktu | Bordowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Materiał obudowy | Guma |
| Materiały | Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Typ zamknięcia | Zakrętka/przycisk |
| Sposób picia | Dziobek |
| Pojemność | 0,3 l |
| Zabezpieczenie przed wylaniem | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 6 cm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 245 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachować ostrożność przy nalewaniu wrzątku, może powodować oparzenia. Nie stosować do gorących, wybuchowych lub trujących płynów. Produkt nie jest przeznaczony do przechowywania substancji niebezpiecznych ani chemikaliów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące