Producenci
Kubek termiczny Maestro MR-1641-32-BLUE, 320ml niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak Tak |
| Szczelne | Tak |
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Izolacja cieplna | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 24 h |
| Sposób picia | Dziobek |
| Podtrzymywanie gorąca | 12 h |
| Materiały | Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 320 ml |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Średnica | 6,5 cm |
| Waga produktu | 270 g |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące