Producenci
Kubek termiczny Maestro MR1643-30D, 300ml "SWEETY" niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporny na przeciekanie | Tak |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Zaczep | Nie |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 12 h |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Pokrywka chroniąca przed brzydkim zapachem | Tak |
| Styl | Casual |
| Izolowanie próżniowe | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 24 h |
| Bezzapachowy | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 0,3 l |
| Typ zamknięcia | Zakrętka/przycisk |
| Zabezpieczenie przed wylaniem | Tak |
| Materiał obudowy | Guma |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj otwarcia | Przycisk open-close |
| Sposób picia | Dziobek |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Średnica | 6 cm |
| Waga produktu | 245 g |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące