Producenci
Kubek termiczny Stanley Legendary Classic 750ml, Hammertone Lake
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Podtrzymywanie gorąca | 20 h |
| Pojemność | 0,75 ml |
| Najlepsze zastosowania | Codzienne użytkowanie |
| Dwukierunkowa pokrywka | Tak |
| Izolacja cieplna | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 20 h |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Waga produktu | 598 g |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące