Producenci
Kubek termiczny ZWILLING Thermo Dinos 39500-530-0 - biały 380 ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Materiały | Stal 18/10 |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Pojemność | 0,38 l |
| Kolor produktu | Biały Szary Wielokolorowy |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 320 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Długość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 172 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy