Producenci
Kuchenka Amica AMG 20E70GSV (900W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski Obrotowy |
| Opóźniony start | Tak |
| Liczba programów | 9 |
| Liczba poziomów mocy | 6 |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rozmiar talerza obrotowego | 24,5 cm |
| Pojemność | 20 l |
| Szybki start | Tak |
| Wbudowany zegar | 95 min |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Wysokość produktu | 262 mm |
| Szerokość produktu | 452 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja grillowania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rożen | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące