Producenci
Kuchenka ELDOM PH21 (2 pola grzejne; 2000W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc | 2000 W |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał górnej powierzchni | Metal |
| Rodzaj urządzenia | Płyta grzejna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące