Producenci
Kuchenka Esperanza St.Maria EKH008 (2 pola grzejne; 2000W) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 2 |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 19,5 cm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Przyłącza (prąd) | 2000 W |
| Wydajność | |
| Zakres temperatur (T-T) | 60 - 270 °C |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
Gwarancja 3 miesiące