Producenci
Kuchenka Fire Maple FMS-105
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Cechy szczególne | antypoślizgowe nóżki, regulacja płomienia, składana konstrukcja |
| Kompatybilny z | kompatybilna z kartuszami nakręcanymi (EN417) |
| Moc | 3000 W |
| Zapalarka piezoelektryczna | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Metaliczny Pomarańczowy |
| Materiały | Miedź Aluminium Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Waga produktu | 225 g |
| Szerokość po złożeniu | 6 cm |
| Wysokość po złożeniu | 9 cm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wysokich temperatur. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach. Należy upewnić się, że palnik jest całkowicie schłodzony przed jego przechowywaniem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS02: Substancje łatwopalne |
Gwarancja 24 miesiące