Producenci
Kuchenka WindBurner Duo System MSR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyt(y) | Tak |
| Źródło ciepła | Butan/Propan |
| Łatwy w transporcie | Tak |
| Właściwości pokrywy | Zdejmowana pokrywa |
| Pokrywka | Tak |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Zamykane | Tak |
| Rodzaj zapłonu | Ręczny |
| Ilość nóg | 3 |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka z kanistrem |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 610 g |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
Gwarancja 24 miesiące