Producenci
Kuchenka elektryczna CLATRONIC DKP 3668
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Mała średnica palników/płytek eletrycznych | 15,5 cm |
| Palnik o wolnym ogniu | 1000 W |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Normalny palnik | 1500 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta uszczelniona |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 18,5 cm |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 2500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 2 |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące