Producenci
Kuchenka elektryczna Esperanza YELLOWSTONE EKH007W (Płyta elektryczna; 2 pola grzejne; 1000W, 1500W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1000 W |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta uszczelniona |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Wrzenie |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Wrzenie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 155 mm |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 15,5 cm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Mała średnica palników/płytek eletrycznych | 15,5 cm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 155 mm |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Przyłącza (prąd) | 2500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Wydajność | |
| Palnik o wolnym ogniu | 1000 W |
| Normalny palnik | 1500 W |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zintegrowany zegar | Nie |
| Minutnik | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
Gwarancja 24 miesiące