Producenci
Kuchenka elektryczna ceramiczna MPM MKE-21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Materiał palnika | Ceramiczny |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 190 mm |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 165 mm |
| Moc | |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1200 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Wydajność | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące