Producenci
Kuchenka elektryczna dwupalnikowa 2000W MR-771-2 MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Żeliwo |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Przyłącza (prąd) | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 155 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 155 mm |
| Wydajność | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wskaźnik włączonej płyty grzewczej | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
Gwarancja 24 miesiące