Producenci
Kuchenka elektryczna jednopal.MR-772-1 MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 185 mm |
| Materiał palnika | Żeliwo |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Rodzaj płyty grzejnej | Elektryczna |
| Wydajność | |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące