Producenci
Kuchenka elektryczna jednopalnikowa 1000W MR-770-1 MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Rodzaj płyty grzejnej | Palnik spirala |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 145 mm |
| Liczba płytek elektrycznych | 1 stref(y) |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Przyłącza (prąd) | 1000 W |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wskaźnik włączonej płyty grzewczej | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Lampka kontrolna | Tak |
Gwarancja 24 miesiące