Producenci
Kuchenka elektryczna jednopalnikowa 1000W MR-771-1 MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta uszczelniona |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 155 mm |
| Liczba płytek elektrycznych | 1 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Żeliwo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wydajność | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ergonomia | |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Diody LED | Operacje |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wskaźnik włączonej płyty grzewczej | Tak |
Gwarancja 24 miesiące