Producenci
Kuchenka elektryczna z płytą vitroceramiczną MPM-53-KEC-37
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| nogi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Materiał palnika | Vitroceramiczny |
| Ilość nóg | 4 |
| Typ kontroli | Pokrętło, obrotowy |
| Moc | |
| Maksymalne zużycie energii | 6,6 kW |
| Napięcie znamionowe | 230 - 240 V |
| Moc grzewcza | 4 x 1200 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 42 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 44 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj płyty grzejnej | Vitroceramiczna |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba blach do pieczenia | 1 |
| Dołączona siatka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Piekarnik | |
| Oświetlenie | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Pojemność wnętrza piekarnika | 52 l |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące