Producenci
Kuchenka gazowa nastawna 3-palnikowa Ravanson K-03BR (brązowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obudowa | Przenośny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Rodzaj rusztu | Metalowy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1150 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy |
| Osłona | Tak |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Liczba palników | 3 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1600 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Materiał płyty | Metal |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Mały |
| Typ górnej powierzchni | Emaliowana |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Środkowy front |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2110 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
| Rodzaj gazu | 37 mbar (LPG) |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Moc | |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 4860 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 602 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 103 mm |
| Waga produktu | 4,55 kg |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Wtyczka | Nie |
| Wymagany montaż | Nie |
| Liczba poziomów intensywności | 2 |
| Ręczna regulacja temperatury | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Zapłon elektroniczny | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS02: Substancje łatwopalne |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące