Producenci
Kuchenka gazowa nastawna 3-palnikowa Ravanson K-03T (biały) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Osłona na płytę kuchenną | Tak |
| Palnik woka | Nie |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba palników | 3 stref(y) |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 602 mm |
| Waga produktu | 4,55 kg |
| Wysokość produktu | 103 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 665 mm |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,75 kg |
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Ergonomia | |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zapłon elektroniczny | Nie |
| Zintegrowany zegar | Nie |
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Minutnik | Nie |
| Grill | |
| Grill | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące