Producenci
Kuchenka gazowa nastawna 4-palnikowa Ravanson K-04T (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Osłona | Tak |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Palnik woka | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Moc | |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 495 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Głębokość opakowania | 535 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Głębokość produktu | 540 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,1 kg |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
| Ergonomia | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zapłon elektroniczny | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Minutnik | Nie |
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS02: Substancje łatwopalne GHS06: Substancje toksyczne |
| Grill | |
| Grill | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące