Producenci
Kuchenka indukcyjna CAMRY CR 6514 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 220 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 220 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Liczba poziomów mocy | 10 |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 3500 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 605 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 4,84 kg |
| Ergonomia | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Temperatura (maks) | 240 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące