Producenci
Kuchenka indukcyjna CAMRY CR 6515
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Liczba płytek elektrycznych | 1 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 190 mm |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 2000 W |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Ergonomia | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Regulacja mocy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Temperatura (maks) | 240 °C |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zakres temperatur (T-T) | 60 - 240 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Gwarancja 24 miesiące