Producenci
Kuchenka indukcyjna dwupolowa LIN LI-35P2N dwa pola
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Timer | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 8 |
| Moc | 2000 W |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Czas timera (min) | 1-240 min |
| Konstrukcja | |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Osłona | Nie |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Materiał obudowy | Ceramika |
| Materiał górnej powierzchni | Metal |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Materiał płyty | Szkło |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Średni |
| Rodzaj urządzenia | Płyta grzejna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1500 W |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 640 mm |
| Szerokość produktu | 604 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące