Producenci
Kuchenka mikrofalowa 700W GORENJE MO20S4BC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Materiał frontów | Plastik |
| Pojemność | 20 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ produktu | Uchwyt do mikrofalówki |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Minutnik | Tak |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Moc | |
| Obciążenie | 1150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13,8 kg |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,1 kg |
| Wysokość opakowania | 287 mm |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ilość automatycznych programów | 11 |
Gwarancja 24 miesiące