Producenci
Kuchenka mikrofalowa Amica AMG 17M70V (700W; biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Pojemność | 17 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 24,5 cm |
| Liczba poziomów mocy | 6 |
| Minutnik | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 452 mm |
| Głębokość produktu | 306 mm |
| Wysokość produktu | 262 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Grill | Nie |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Nie |
| Termoobieg | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Rożen | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące