Producenci
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BEL554MS0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Pojemność | 25 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc grilla | 1200 W |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Rozmiar talerza obrotowego | 31,5 cm |
| Moc | |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 kg |
| Waga produktu | 19 kg |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Głębokość produktu | 388 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Ilość automatycznych programów | 8 |
| Termoobieg | Tak |
| Ilość programów gotowania | 3 |
| Ilość trybów rozmrażania | 4 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grill | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące