Producenci
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BEL623MB3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | obrotowy, Dotyk |
| Pojemność | 20 l |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Hydrolityczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar talerza obrotowego | 27 cm |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Moc grilla | 1000 W |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Obciążenie | 1270 W |
| Prąd | 10 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wewnętrzne | 180 x 280 x 300 mm |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Waga produktu | 14,2 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Grill | Tak |
| Ilość automatycznych programów | 8 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące