Producenci
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BEL7321B1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność | 21 l |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Sposób otwierania drzwi | Dotyk |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,7 kg |
| Głębokość produktu | 318 mm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 30 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 36,2 cm |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 36,5 cm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Grill | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące