Producenci
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFL553MS0 (900W; 25l; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Pojemność | 25 l |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
| Materiały | Stal Szkło |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Rozmiar talerza obrotowego | 31,5 cm |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 1450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,8 kg |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 38 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,8 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Głębokość produktu | 388 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grill | Nie |
| Termoobieg | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące