Producenci
Kuchenka mikrofalowa BOSCH BFR634GS1 (900W; 21l; kolor inox)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Pojemność | 21 l |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Talerz obrotowy | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Obciążenie | 1220 W |
| Prąd | 10 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 kg |
| Głębokość produktu | 318 mm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Waga produktu | 19 kg |
| Wymiary przestrzeni instalacyjnej (SxGxW) | 568 x 300 x 382 mm |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Ilość automatycznych programów | 7 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące