Producenci
Kuchenka mikrofalowa BOSCH CMA 585GS0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Chowane gałki | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Zawias drzwiczek | W dół |
| Typ kontroli | Dotyk Obrotowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 3350 W |
| Prąd | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 45,8 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min) | 56 cm |
| Waga produktu | 37,7 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 41,8 kg |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Wysokość produktu | 454 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 420 x 420 x 220 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,8 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Ergonomia | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Tryby czasomierza | Stoper |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. |
| Piekarnik | |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Liczba trybów mocy mikrofalówki | 5 |
| Standardowe gotowanie | Nie |
| Ilość automatycznych programów | 15 |
| Ruszt | Nie |
| Termoobieg | Tak |
| Łączna moc piekarnika | 900 W |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Rozmiar piekarnika | Mały |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Grill na całej powierzchni | Tak |
| Grillowanie gorącym powietrzem | Tak |
| Grill | Tak |
| Gotowanie mikrofalowe | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 44 l |
| Pojemność wnętrza wszystkich piekarników | 44 l |
| Oświetlenie | |
| Światło wewnętrzne | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące