Producenci
Kuchenka mikrofalowa Black+Decker BXMZ700E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar talerza obrotowego | 24,5 cm |
| Okienko | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Minutnik | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Głębokość produktu | 361 mm |
| Wysokość produktu | 243 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja grillowania | Tak |
| Licznik timera (maksymalny) | 30 min |
| Termoobieg | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rożen | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Grill | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące