Producenci
Kuchenka mikrofalowa GORENJE BM201AG1X (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał talerza | Szkło |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Materiał frontów | Szkło |
| Pojemność | 20 l |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc grilla | 1000 W |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Rozmiar talerza obrotowego | 24,5 cm |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,8 cm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 388 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 38 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 449 mm |
| Głębokość opakowania | 404 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,4 kg |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ilość programów gotowania | 15 |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Grill | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
| Okap kuchenny | |
| Poziom hałasu | 63 dB |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące