Producenci
Kuchenka mikrofalowa GORENJE BM235G1SYW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
| Moc grilla | 1200 W |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Materiał frontów | Szkło |
| Minutnik | 60 min |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Materiał talerza | Szkło |
| Pojemność | 23 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar talerza obrotowego | 31,5 cm |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 348 x 334 x 213 mm |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min) | 56,4 cm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 36,5 cm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 38 cm |
| Głębokość produktu | 368 mm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (max) | 56,6 cm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 462 mm |
| Głębokość opakowania | 442 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,9 kg |
| Szerokość opakowania | 657 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rożen | Nie |
| Ilość automatycznych programów | 9 |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Grill | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące