Producenci
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20E1B Free standing, 20 L, 800 W, Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Kolor drzwiczek | Przezroczysty Czarny |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Oświetlenie kuchenne | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 27 cm |
| Pojemność | 20 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Minutnik | Tak |
| Moc | |
| Obciążenie | 1280 W |
| Prąd | 8 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,9 kg |
| Wysokość produktu | 257 mm |
| Głębokość produktu | 343 mm |
| Szerokość produktu | 451 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 482 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,6 kg |
| Głębokość opakowania | 386 mm |
| Wysokość opakowania | 294 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ilość trybów rozmrażania | 1 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Rodzaj żarówki | LED |
Gwarancja 24 miesiące