Producenci
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-C69KSMEPG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Minutnik | Tak |
| Pojemność | 30 l |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Moc mikrofalówki | 1000 W |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Oświetlenie kuchenne | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 31,5 cm |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Moc | |
| Obciążenie | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 240,5 x 351 x 351 mm |
| Wysokość produktu | 327 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Ilość automatycznych programów | 30 |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące