Producenci
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-CD575MEPG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Technologia przetworników | Tak |
| Moc mikrofalówki | 1000 W |
| Pojemność | 27 l |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
| Minutnik | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Rozmiar talerza obrotowego | 34 cm |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13,2 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,1 kg |
| Szerokość opakowania | 570 mm |
| Wysokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość produktu | 395 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 359 x 352 x 217 mm |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące