Producenci
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K12JMMEPG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja zegara | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Pojemność | 20 l |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa |
| Sposób otwierania drzwi | Na zewnątrz |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zdejmowany stelaż do grillowania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał talerza | Szkło |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Rodzaj zegara | Mechaniczny |
| Minutnik | Tak |
| Moc grilla | 1000 W |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25,5 cm |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 306 x 308 x 215 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Wysokość produktu | 258 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 443 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,5 kg |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Wysokość opakowania | 291 mm |
| Głębokość opakowania | 392 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Grill | Tak |
| Rożen | Nie |
Gwarancja 24 miesiące