Producenci
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23 K3515 AS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Tryb zegarka | 12 h/24 h |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia ceramiczna |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 6 |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Pojemność | 23 l |
| Brzęczyk | Tak |
| Sposób otwierania drzwi | Na zewnątrz |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Rozmiar talerza obrotowego | 28,8 cm |
| Minutnik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Brzęczyk wyłączony | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Obciążenie | 2300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 392 mm |
| Waga produktu | 13 kg |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Szerokość produktu | 489 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 330 x 324 x 211 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Wysokość opakowania | 326 mm |
| Szerokość opakowania | 552 mm |
| Głębokość opakowania | 423 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Grill | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rożen | Nie |
| Termoobieg | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące