Producenci
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MG01E-W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Brzęczyk | Tak |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25,5 cm |
| Pojemność | 20 l |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Minutnik | Tak |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Opóźniony start timera | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Moc grilla | 1000 W |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Moc | |
| Obciążenie | 1270 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,9 kg |
| Waga produktu | 11,6 kg |
| Wysokość opakowania | 291 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 306 x 304 x 205 mm |
| Wysokość produktu | 258 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Szerokość opakowania | 488 mm |
| Głębokość produktu | 344 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Termoobieg | Nie |
| Rożen | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grill | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Gwarancja 24 miesiące