Producenci
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS01E-S (800W; 20l; kolor srebrny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał talerza | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Opóźniony start timera | Nie |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Minutnik | Tak 35 min |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Technologia przetworników | Nie |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Pojemność | 20 l |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Obciążenie | 1270 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 306 x 304 x 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,6 kg |
| Szerokość opakowania | 488 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 291 mm |
| Wysokość produktu | 258 mm |
| Głębokość produktu | 324 mm |
| Waga produktu | 11 kg |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grill | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące